در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

احتمال تولید نیسان اسکای لاین کوپه چهار درب و شاسی‌بلند

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

احتمال تولید نیسان اسکای لاین کوپه چهار درب و شاسی‌بلند

یکی از وب‌سایت‌های ژاپنی با انتشار خبری جنجالی مدعی شده خودروی بعدی نیسان اسکای لاین می‌تواند به‌صورت کوپه چهار درب و شاسی‌بلند تولید شود. باید در نظر داشت که این خبر هنوز در حد یک شایعه بوده و بنابراین هر آنچه گفته می‌شود در حد یک گمانه‌زنی است.

طبق گفته رسانه‌ها، نیسان می‌تواند اسکای لاین جدید را به منظور حفظ این نام با دو فرم بدنه یاد شده تولید کند. اگر می‌خواهید بدانید که شاسی‌بلند اسکای لاین می‌تواند چه شکلی باشد بهتر است نگاهی به اینفینیتی QX55 معرفی شده در سال پیش بیندازید. این خودرو در واقع نسخه کوپه از شاسی‌بلند QX50 می‌باشد.

اگر شایعه تولید اسکای لاین شاسی‌بلند درست باشد اولین باری نخواهد بود که نیسان نسخه‌ای قدبلند از یک نام مشهور و نمادین را عرضه می‌کند. اگر به خاطر داشته باشید این خودروساز ژاپنی در سال ۲۰۰۹ کراس اوور اسکای لاین را به‌ عنوان نسخه ژاپنی اینفینیتی EX37 که پدر QX50 بود معرفی کرد. این خودرو پس از سیزدهمین نسل اسکای لاین که نسل فعلی‌اش می‌باشد دیگر تولید نشد.

اسکای لاین به همراه نیسان Z جزو مهم‌ترین محصولات این شرکت است. نام اسکای لاین در سال ۱۹۵۷ به عنوان پرنس معرفی و در سال ۱۹۶۶ به نیسان تعلق گرفت و چندین دهه به عنوان محصول پرچم‌دار این شرکت عمل کرد.

اما واقعیت اسکای لاین فعلی این است که سن بالایی دارد. این خودرو در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و البته فیس لیفت سنگین آن در سال ۲۰۱۹ رخ داد. شایعاتی هم درباره خاتمه تولید این خودرو در آینده نزدیک به گوش رسیده است.

البته یکی از مقامات ارشد نیسان با رد این شایعات اعلام کرد نیسان هرگز اسکای لاین را بازنشسته نخواهد کرد. آیا معرفی کراس اوور جدید اسکای لاین می‌تواند راهی برای حفظ این نام باشد؟ زمان همه‌چیز را خواهد گفت…

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه