در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

جیپ گرند واگنییر ۲۰۲۲ قیمت گذاری شد

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

 جیپ گرند واگنییر ۲۰۲۲ قیمت گذاری شد

جیپ قیمت مدل‌های واگنییر و گرند واگنییر را ۸۵۰ دلار افزایش داده است. بدی ترتیب ارزان‌ترین مدل واگنییر ۶۸,۸۴۵ دلار بدون هزینه حمل خواهد بود. در حالی که قیمت پایه مدل گرند واگنیر از ۸۷,۸۴۵ دلار شروع می‌شود.

واگنییر و گرند واگنییر ازنظر ابعاد در یک اندازه هستند و تنها سطح لوکس بودن، باعث تمایز آن‌ها می‌شود. ظرفیت این خودروها تا ۸ سرنشین بوده و می‌توانند تا ۴۵۳۶ کیلوگرم بار را یدک بکشند.

موتور واگنییر یک ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری هیبرید ملایم با قدرت ۳۹۲ اسب بخار و گشتاور ۵۴۸ نیوتن‌متر است. گرند واگنییر موتوری ۶.۴ لیتری دارد که ۴۷۱ اسب بخار قدرت و ۶۱۷ نیوتن‌متر گشتاور دارد.

برای برطرف کردن نیازهای شما در خارج از جاده، جیپ سه فرم از سیستم چهار چرخ محرک را ارائه می‌کند. بال‌ترین مدل از Quadra درایو ۲ با جعبه دنده کمکی ۲ سرعته و دیفرانسیل با لغزش محدود با کنترل الکترونیکی سود می‌برد. سیستم تعلیق بادی هم یک آپشن برای واگنییر است که در گرند واگنییر به صورت استاندارد ارائه می‌شود.

کابین یکی از نقاط قوت اصلی این مدل‌ها است. هر دو مدل از یک مجموعه دیجیتالی استاندارد سود می‌برند که نمایشگری ۱۰.۳ اینچی در واگنییر و ۱۲.۳ اینچی در گرند واگنییر را دربر می‌گیرد. روکش چرم در واگنییر به صورت استاندارد اما درجه ۲ است اما در گرند واگنییر از چرم زیبای پالرمو استفاده شده است.

درتریم سطح سه واگنییر، استریو پیشرفته مکینتاش با ۱۹ بلندگو و در گرند واگنییر از ۲۳ بلندگو استفاده شده است.

استلانتیس، فروش خودروها را در بازه‌های سه ماهه اعلام می‌کند و چون این خودروها بسیار جدید هستند، هنوز میزان فروش آن‌ها و درنتیجه میزان محبوبیت آن‌ها بین خریداران مشخص نیست.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه