در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

رندرهای فورد فوکوس سدان ۲۰۲۲

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

رندرهای فورد فوکوس سدان ۲۰۲۲

سدان‌ها در ایالات‌متحده در حالت احتضار قرار دارند. اما در همه دنیا به این گونه نیست. فورد از مدت‌ها پیش تصمیم گرفته تا از این بخش از بازار ایالات‌متحده خارج شود اما هنوز سدان‌ها و هاچ‌بک‌هایی برای سایر کشورهای دنیا تولید می‌کند. ازجمله فورد فوکوس سدان که یک خودروی مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود.

تصاویر جاسوسی از فورد فوکوس جدید مدل ۲۰۲۲ نشان می‌دهند که با یک فیس‌لیفت در میانه چرخه عمر این خودرو طرف هستیم. این تصاویر، یک سپر تهاجمی‌تر را نشان می‌دهند که به‌شدت از فوکوس ST فعلی وام گرفته است. تغییرات کوچکی در طراحی چراغ‌ها نیز در راه است.

برای روش‌تر شدن تغییرات، Kolesa.ru رندرهایی بر اساس این تصاویر جاسوسی تهیه کرده است که تصویری اجمالی از این فیس‌لیفت ارائه می‌کند. با وجود اینکه تغییرات، شدید نیستند اما از هر زاویه خوب به نظر می‌رسد. چراغ‌های عقب کوچکتر شده و سپر عقب هم تغییراتی جزئی در پایین داشته است.

تصویری از کابین منتشر نشده اما به‌جز تغییراتی در نمایشگر بزرگتر سیستم اطلاعات و سرگرمی و تغییرات جزئی دیگر، انتظار چیز دیگری نداریم.

فورد با خروج مدل اکواسپرت از بازار آمریکا، در غیاب فوکوس، هیچ مدل ارزان‌قیمت و کم‌مصرفی برای خریداران ندارد. تنها مدل ۲۰ هزار دلاری فورد، وانت ماوریک خواهد بود و ارزان‌ترین مدل غیر پیکاپ فورد هم مدل اسکیپ با قیمت بالای ۲۵ هزار دلار می‌باشد. در این وضعیت، شورولت مدل‌های اکوئناکس، تراکس، تریل بلیزر، اسپارک و مالیبو را با قیمت محدوده ۲۵ هزار دلاری به فروش می‌رساند. خودروسازان کره‌ای و ژاپنی هم سدان و هاچ‌بک‌هایی ارزان و جذاب با قیمت متوسط حدود ۲۰ هزار دلار در بازار دارند و خالی کردن این بازار توسط فورد جای تعجب دارد.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه