در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

دوچرخه الکتریکی و تولید محدود سوپر ۷۳

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

دوچرخه الکتریکی و تولید محدود سوپر ۷۳

سوپر ۷۳ به عنوان تولید کننده دوچرخه‌های الکتریکی اعلام کرد یک محصول الکتریکی جدید و کاملاً تولید محدود را با کمک برند مد پریود کورکت تولید نموده است.

پریود کورکت ایکس سوپر ۷۳-S1 که تنها به تعداد ۱۵ دستگاه تولید خواهد شد از فریم و گلگیرهای آبی تیره و باتری سود می‌برد. لوگوی نقره‌ای پریود کورکت نیز به این دوچرخه افزوده شده و صندلی نیز دارای گرافیک آبی و سبز است. این دوچرخه خاص همچنین از قطعات تولیدی لیزارد اسکینز و پدال‌های اوریجین ۸ سود می‌برد.

پریود کورکت ایکس سوپر ۷۳-S1 به لطف همکاری دو تیم طراحی مستقر در کالیفرنیا توسعه یافته است. به‌طور خاص برایان کالورو به عنوان مؤسس پریود کورکت در این فرایند همکاری زیادی داشته تا از طراحی خاص دوچرخه موردبحث اطمینان حاصل شود.

او گفته است:

من از عشق و علاقه خود برای تیون های اولیه ب ام و الهام گرفتم و پریود کورکت ایکس سوپر ۷۳-S1 ادای احترامی به آن تیونرها و محصولاتشان می‌باشد. این یک همکاری بسیار خاص برای من می‌باشد.

کالورو می‌گوید از دوچرخه‌های الکتریکی در پیست‌ها برای طراحی این محصول سود برده است. برند او نیز با چندین خودروساز در گذشته همچون مک لارن و آئودی همکاری کرده و کلکسیون لباس‌های ویژه‌ای با الهام از موتور اسپورت و صنعت خودرو را معرفی نموده است.

این دوچرخه بر اساس نمونه سوپر ۷۳-S1 استاندارد شکل گرفته، دوچرخه‌ای که دارای باتری ۷۶۸ وات‌ساعتی می‌باشد. با این باتری می‌توان به شعاع حرکتی ۴۰ کیلومتری و سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت دست یافت. در صورت پدال زدن و بسته به فاکتورهایی همچون وزن دوچرخه‌سوار می‌توان شعاع حرکتی را به ۵۶ کیلومتر هم افزایش داد.

این دوچرخه با قیمت ۳ هزار دلار در دسترس می‌باشد.


  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه