در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

امکان معرفی نسخه تولیدی آئودی A6 E-Tron در سال ۲۰۲۲

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

امکان معرفی نسخه تولیدی آئودی A6 E-Tron در سال ۲۰۲۲

کانسپت آئودی A6 E-Tron در نمایشگاه شانگهای اوایل امسال معرفی شد و با طراحی زیبای خود تمامی توجهات را جلب کرد. این خودرو از تناسبات بسیار خوبی بهره برده و شعاع حرکتی مناسبی دارد که آن را به یک خودروی الکتریکی کاربردی تبدیل می‌کند.

خودروی یاد شده که عضو دیگری از خانواده A6 بوده و در سال ۲۰۲۲ و به‌صورت نسخه تولیدی پدیدار خواهد شد. این را سخنگوی آئودی تائید کرده است. گفته شده تولید A6 E-Tron نهایی نیز یک سال پس از معرفی جهانی آن کلید خواهد خورد.

ما تاکنون تصاویر جاسوسی متنوعی از Q6 E-Tron را دیده‌ایم و می‌دانیم که این خودرو همانند A6 E-Tron از پلتفرم الکتریکی پریمیوم مشترک آئودی و پورشه استفاده خواهد کرد. البته معتقدیم Q6 E-Tron و نسل بعدی پورشه ماکان اولین محصولاتی خواهند بود که از پلتفرم PPE استفاده می‌کنند.

انتظار می‌رود نسخه تولیدی A6 E-Tron شباهت زیادی به نسخه مفهومی خود داشته باشد. انتظار می‌رود ابعاد دو مدل نیز مشابه هم بوده و همین موضوع درباره دو پیشرانه الکتریکی با قدرت ترکیبی ۴۷۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری صدق کند.

نسخه مفهومی این خودروی الکتریکی شعاع حرکتی ۷۰۰ کیلومتری دارد. باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی A6 E-Tron کانسپت از شارژ سریع سود برده و تنها در عرض ۱۰ دقیقه می‌توان شعاع حرکتی ۳۰۰ کیلومتری را به دست آورد. در کمتر از ۲۵ دقیقه هم می‌توان میزان شارژ باتری را از ۵ به ۸۰ درصد رساند.

هنوز مشخص نیست که آیا همه این مشخصات در مدل تولیدی A6 E-Tron نیز دیده خواهند شد یا خیر.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه