در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

فروش شگفت انگیز بنتلی در شش‌ماهه اول سال ۲۰۲۱

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

فروش شگفت انگیز بنتلی در شش‌ماهه اول سال ۲۰۲۱

بنتلی بهترین آمار فروش تاریخ خود در شش‌ماهه اول سال را گزارش کرده و رکورد جدیدی را از نظر فروش و سود بر جای گذاشته است. در نیمه اول سال ۲۰۲۱، این برند ۷۱۹۹ دستگاه خودرو را به فروش رسانده و چین بزرگ‌ترین بازار برای محصولات این برند بوده است. برای اولین بار در حدود ۱۰ سال گذشته است که چینی‌ها بیش از سایر جهانیان اقدام به خرید خودروهای بنتلی می‌کنند.

همان‌گونه که انتظار می‌رود شاسی‌بلند بنتایگا پرفروش‌ترین محصول بنتلی در این بازه زمانی بوده و به خانه ۲۷۶۶ نفر راه یافته است. کانتیننتال GT کوپه و کانورتیبل نیز فروش ۲۳۱۸ دستگاهی داشته‌اند درحالی‌که فروش فلایینگ اسپور سدان نیز به ۲۰۶۳ دستگاه رسیده است. به عنوان یادآوری باید گفت تولید مولسان حدود یک سال پیش به پایان رسید و پرچم‌داری این شرکت را فلایینگ اسپور بر عهده گرفت.

فروش بنتلی در نیمه اول امسال حدود ۵۰ درصد بیشتر از شش‌ماهه اول سال ۲۰۱۹ بوده و بنابراین این برند بریتانیایی در وضعیت ایده آلی قرا دارد. برند فوق لوکس بریتانیایی مطمئن است تقاضا برای محصولات این شرکت در نیمه دوم سال بیشتر هم خواهد شد و با ورود محصولات جدیدی همچون بنتایگا هیبرید و S آمار فروش این شرکت بالاتر خواهد رفت.

درآمد بنتلی در شش‌ماهه اول امسال به ۱.۳ میلیارد یورو رسیده که بیشتر از درآمد ۸۳۴.۸ میلیون یورویی مدت مشابه سال ۲۰۱۹ می‌باشد. این بهترین عملکرد مالی بنتلی در شش‌ماهه اول تاریخ خود بوده و رکورد قبلی آن به سال ۲۰۱۴ و درآمد ۸۸۷ میلیون یورویی مربوط می‌شود. خودروساز موردبحث در سال ۲۰۱۴ رکورد سود ۱۷۰ میلیون یورویی را بر جای گذاشته بود که آن‌هم شکسته شده است.

اگرچه چین با فروش ۲۱۵۵ دستگاهی بزرگ‌ترین بازار بنتلی بوده اما آمریکای شمالی و جنوبی هم با فروش ۲۰۴۹ دستگاهی در نزدیکی چین قرار داشته و اروپا هم با استقبال ۱۱۴۲ دستگاهی از محصولات بنتلی سومین بازار بزرگ این برند بوده است. بنتلی در آسیا اقیانوسیه ۷۷۸ دستگاه خودرو را در شش‌ماهه اول امسال فروخته و بازار بریتانیا نیز سهم ۵۵۴ دستگاهی داشته است. این شرکت دارای ۲۴۰ نمایندگی و شوروم در ۶۷ کشور دنیا می‌باشد.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه