در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

قایق لاکچری و ۳۹۴۵ اسب بخاری لامبورگینی

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

قایق لاکچری و ۳۹۴۵ اسب بخاری لامبورگینی

جذاب‌ترین لامبورگینی دنیا فاقد چرخ است زیرا اولین نمونه از تکنومار لامبورگینی ۶۳ به مالک ثروتمندش تحویل داده شده است.

تکنومار لامبورگینی ۶۳ اولین بار تابستان سال پیش معرفی شد. این قایق لوکس از خودروی لامبورگینی سیان FKP 37 الهام گرفته است.

طراحی این قایق توسط هر دو شرکت انجام شده و از ظاهر سرراست با عناصر زاویه‌دار و چراغ‌های متمایزی که ادای احترامی به کانسپت ترزو میلنیو هستند الهام گرفته است. این قایق همچنین از سقف سخت الهام گرفته از رودسترهای لامبورگینی سود می‌برد زیرا این بخش نه تنها از مالک در برابر خورشید و باد محافظت می‌کند بلکه عملکرد آئرودینامیکی سورپرایز کننده‌ای نیز دارد.

اگرچه طراحی ظاهری این قایق بسیار جذاب است اما کابین حرف اول را می‌زند. در کاکپیت که از صنعت خودرو الهام گرفته شده دو نمایشگر برای پشت آمپرهای دیجیتال تعبیه شده که در اطراف آن‌ها فیبر کربن دیده می‌شود. به این موارد باید فرمان مشابه نمونه‌های بکار رفته در خودروها، صندلی فیبر کربنی و دو دکمه استارت/استاپ مشابه محصولات اسپورت لامبورگینی را اضافه کرد.

یک تخت شیک با چراغ‌های جذاب و پوشش شبیه به خودروهای لامبورگینی نیز در کابین این قایق وجود دارد. در این بخش همچنین یک تلویزیون نصب شده است.

از دیگر تجهیزات قایق موردبحث می‌توان به حمام مینی مالیستی و دو تخت جداگانه اشاره کرد. همچنین برنامه سفارشی‌سازی پرسونام لامبورگینی نیز وجود دارد که مالک با استفاده از آن می‌تواند رنگ‌ها و متریال خاص خود را سفارش دهد.

ارتباط بین این قایق و محصولات لامبورگینی تنها به بخش ظاهری محدود نمی‌شود زیرا در این قایق از فیبر کربنی و دو پیشرانه ۱۲ سیلندر استفاده شده است. این پیشرانه‌ها قدرت ترکیبی ۳۹۴۵ اسب بخاری تولید کرده و باعث ثبت حداکثر سرعت ۶۰ نات معادل ۱۱۱ کیلومتر در ساعت می‌شوند. این قایق همچنین شعاع حرکتی حدود ۳۸۹ کیلومتری با سرعت کروز ۷۵ کیلومتر در ساعتی دارد.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه