در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

معرفی مرسدس بنز EQE جدید در نمایشگاه مونیخ

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

معرفی مرسدس بنز EQE جدید در نمایشگاه مونیخ

مرسدس امسال تمرکز ویژه‌ای روی گسترش سبد محصولات الکتریکی خود داشته و چندین محصول جدید را در معرفی خواهد کرد.

در نمایشگاه مونیخ ۲۰۲۱ که سپتامبر امسال برگزار خواهد شد مرسدس اقدام به معرفی سدان الکتریکی و جدید EQE خواهد کرد. این خودرو پایین‌تر از مرسدس EQS معرفی شده در اوایل امسال قرار می‌گیرد. البته EQE تنها یکی از چهار محصول تمام الکتریکی است که در غرفه مرسدس خودنمایی خواهند کرد.

علاوه بر EQE جدید، اولین سدان لوکس و تمام الکتریکی AMG و کانسپت مرسدس-مایباخ نیز معرفی خواهند شد. مرسدس اشاره‌ای به جزئیات این خودروها نداشته اما انتظار می‌رود شاهد معرفی AMG EQS و مایباخ EQS شاسی‌بلند کانسپت باشیم. ژرمن‌ها همچنین EQB معرفی شده در ماه آوریل را نیز با خود به مونیخ خواهند آورد تا این خودرو اولین بار در پیش چشم بازدیدکنندگان اروپایی خودنمایی کند.

انتظار نمی‌رود EQE جدید از نظر طراحی و استایل کلی تفاوت‌های چشمگیری با برادر بزرگ‌تر یعنی EQS داشته باشد. در تیزرهای منتشر شده از این خودرو شباهت‌های زیادی به ویژه در بخش کابین دیده می‌شود. در یکی از این تصاویر می‌توانیم سه نمایشگر داشبورد را ببینیم که درست همانند EQS چینش شده‌اند. در کل کابین این دو خودرو کاملاً شبیه یکدیگر هستند. در تیزر دیگر چیز خاصی از بدنه قابل‌مشاهده نیست اما چراغ‌های عقب کاملاً در پهنای خودرو کشیده شده‌اند که بازهم شباهت‌هایی با EQS دارند.

البته در تصاویر جاسوسی EQE برخی تفاوت‌ها دیده شده هرچند دو خودرو پلتفرم مشترکی خواهند داشت. خیزهای تیز در گلگیرها باعث شده‌اند EQE استایل اسپورت تری داشته باشند هرچند این موضوع قطعیت ندارد و باید منتظر رونمایی رسمی ماند.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه