در حال بارگذاری در حال بارگذاری... لطفا چند لحظه صبر کنید...!

دیفندر SVR با پیشرانهٔ ب‌ام‌و در راه است!!!

نوشته شده توسط:محمدرضا شیری | ۰ دیدگاه

دیفندر SVR با پیشرانهٔ ب‌ام‌و در راه است!!!

هرچند لندروور چند ماه پیش دیفندر V8 را معرفی کرد اما به نظر می‌رسد نسخه‌ای قوی‌تر از این هم در راه باشد زیرا به گفتهٔ موتورترند، سازندهٔ بریتانیایی در حال کار روی دیفندر SVR است که تفاوت بزرگی با دیفندر V8 خواهد داشت. به گفتهٔ این وب‌سایت، در دیفندر SVR بجای پیشرانهٔ ۵ لیتری سوپرشارژ کنونی جگوار-لندروور، از موتور ۴.۴ لیتری V8 توئین توربوی ب‌ام‌و استفاده خواهد شد که بیش از ۶۰۰ اسب بخار قدرت خواهد داشت.

این قدرت افزایش قابل‌توجهی را نسبت به دیفندر V8 کنونی با ۵۲۵ اسب بخار قدرت نشان می‌دهد؛ بنابراین، به نظر می‌رسد لندروور قصد دارد رقابت با مرسدس بنز G550 را به دیفندر V8 سپرده و دیفندر SVR را در برابر G63 قرار دهد. دیفندر SVR اما علاوه بر قدرت بیشتر، از عناصر طراحی اسپرت‌تر و سیستم تعلیق منحصربه‌فرد هم برای پویایی رانندگی بهتر برخوردار خواهد بود.

اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، دیفندر SVR می‌تواند سال آینده معرفی شود. به گفتهٔ موتورترند، این دیفندر قدرتمند و اسپرت در نسخهٔ ۹۰ (دودر) حدود ۱۲۵ هزار دلار و در نسخهٔ ۱۱۰ (چهاردر) حدود ۱۳۰ هزار دلار قیمت خواهد داشت. این قیمت بسیار گرانی خواهد بود زیرا حدود ۲۸ هزار دلار از دیفندر V8 بیشتر است اما هنوز هم حدود ۳۰ هزار دلار از مرسدس G63 ارزان‌تر خواهد بود.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه